Afbeelding 1 van 9









Galerij
Afbeelding 1 van 9









Hebt u iets om te verkopen?
Vintage Tacoma Washington Shirt Prosito Italian Jazz Blues Tee Medium Single
US $29,30
OngeveerEUR 24,80
of Beste voorstel
Objectstaat:
“Excellent condition, no stains or tears, please review all photos. Item has been used or worn ”... Meer lezenover objectstaat
Tweedehands - Goed
Dit object is voorzichtig gebruikt, maar de objectstaat is goed. Mogelijk zijn er sporen van slijtage, maar alle onvolkomenheden zouden in de beschrijving van de verkoper te zien en beschreven moeten zijn.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $5,99 (ongeveer EUR 5,07) USPS First Class®.
Bevindt zich in: Beaverton, Oregon, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 26 sep en ma, 29 sep tot 94104
Wordt vandaag verzonden als u binnen de volgende bestelt 4 uur 55 min.
Retourbeleid:
14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:116439777675
Specificaties
- Objectstaat
- Tweedehands - Goed
- Opmerkingen van verkoper
- Pattern
- Solid
- Sleeve Length
- Short Sleeve
- Character
- Jazz
- Neckline
- Crew Neck
- Size
- M
- Color
- White
- Vintage
- Yes
- Brand
- Vintage
- Fit
- Slim
- Size Type
- Regular
- Department
- Men
- Type
- T-Shirt
- Theme
- Italian
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
Vanilla&Vintage
99,9% positieve feedback•22K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (6.601)
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time