Hebt u iets om te verkopen?

Authentic Hermes Necktie Vintage And Unique Unisex Silk Tie

nasirawie
(10)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
MYR 450,00
OngeveerEUR 92,06
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands - Goed
used still in good condition
Verzendkosten:
Wordt verzonden naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: Maleisië
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Dekking:
Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor details. Alle details bekijkenBekijk alle details met betrekking tot dekking
(Komt niet in aanmerking voor kopersbescherming van eBay)
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:126834073463

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands - Goed
Dit object is voorzichtig gebruikt, maar de objectstaat is goed. Mogelijk zijn er sporen van slijtage, maar alle onvolkomenheden zouden in de beschrijving van de verkoper te zien en beschreven moeten zijn. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“used still in good condition”
Brand
Vintage
Department
Unisex
Type
Necktie
Color
Multicolor
Material
Silk

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper
Lid geworden op okt 2014
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Feedback verkoper

Nog geen feedback