Bieden beëindigd op za, 12 dec om 9:25 PM.. De verkoper heeftdit object of een soortgelijk object opnieuw aangeboden.
Hebt u iets om te verkopen?
maxazo
(1201)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Watch Tissot vintage anni ‘50 carica manuale in oro 18k.

EUR 580,00
Loopt af over
Objectstaat:
Tweedehands
Afgelopen: 12 dec 2020 21:25:52 CET
    Verzendkosten:
    Verzendt mogelijk niet naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
    Bevindt zich in: Roma, Italië
    Levering:
    Varieert
    Retourbeleid:
    14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
    Betalingen:
        Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:164560725973

    Specificaties

    Objectstaat
    Tweedehands: Een object dat al eerder is gedragen. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige ...
    Marca
    Tissot
    Reparto
    Uomo
    Tipo
    Orologio da polso
    Materiale del cinturino
    Pelle
    Materiale della cassa
    Oro 18K
    Display
    Analogico
    Movimento
    Meccanico (Manuale)
    Stile
    Classico
    Colore del cinturino
    Marrone
    Anno di fabbricazione
    1950-1959

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Over deze verkoper

    maxazo

    100% positieve feedback

    Lid geworden op nov 2012
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper

    Nog geen feedback