Hebt u iets om te verkopen?

3 x versch. Telefonkarten Dänemark; Danmont, TELE Danmark und TELEFONVERK

mukitei
(2399)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
EUR 1,90
Loopt af over 5d 2u
Objectstaat:
Tweedehands
Verzendkosten:
EUR 7,50 Express International.
Bevindt zich in: NESSETAL, Duitsland
Vanwege het Amerikaanse beleid moeten invoerkosten voor dit object bij levering aan de douane of de expediteur worden betaald. Meer weten
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 17 okt en vr, 24 okt tot 94104
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
    Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:286776589112

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige ...
Epoche
1990er
Marke
Danmont, Tele Danmark, Telefonverk
Produktart
Telefonkarte
Kartenkategorie
Danmont, Tele Danmark, Telefonverk
Kontinent
Europa
Präzises Motiv
verschiedene
Signiert
Nein
Kartenart
Chipkarte und Magnetkarte
Motiv
Werbung
Land
Dänemark

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

mukitei

100% positieve feedback1,4K objecten verkocht

Lid geworden op apr 1999
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
5.0
Redelijke verzendkosten
4.8
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (1.250)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief